Ventiloconvector de pardoseala Mareli RubynoR AMG 1090 6 kW include termostat cu WiFi
Ventiloconvector de pardoseala Mareli RubynoR AMG 1090 6 kW include termostat cu WiFi

Ventiloconvector de pardoseala, Mareli- RubynoR AMG 1090- 6 kW- include termostat cu WiFi

Ventiloconvector de pardoseala, Mareli- RubynoR AMG 1090- 6 kW- include termostat cu WiFi

logo RubynoR

Ventiloconvectoarele Mareli- RubynoR cu randament mare sunt cea mai buna solutie pentru incalzire sau racire. Designul lor cu adancime redusa il face usor de integrat in orice spatiu. Acest model vine echipat cu termostat incorporat cu posibilitati multiple de setari, se poate controla de la distanta datorita modulului de internet – Wifi cu aplicatia de telefon foarte intuitiva.

Pot fi vopsite in orice culoare din catalogul RAL

Ventiloconvector termostat

app wifi

 

Caracteristici tehnice pentru model AMG RubynoR
AMG890AMG1090AMG1290
Debit ventilator – max.m3/h230370420
Debit ventilator – min.m3/h110180360
Capacitatea totala de racire *(W)125019802620
Capacitate totala de incalzire **max (W)380060007900
Mediu (W)med (W)330052006900
Scăzut (W)low (W)100015402040
Capacitate totala de incalzire ***max (W)234037004900
Mediu (W)med (W)199031504170
Scăzut (W)low (W)5508701150
Zgomot (viteza maxima)dB(A)394041
Alimentare electrică230V,50Hz230V,50Hz
Consumul de energieW121823
Flux de apăm3/h0,340,440,61
Schimbător de căldură de intrareØ3/4″
Ieșire schimbător de căldurăØ3/4″
Schimbător de căldurătipulSchimbător de căldură foarte eficient cu țevi de cupru și aripioare din aluminiu
Presiune maximă de lucrubar16
Racordarea conductei de condensmmØ 21
Dimensiuni (L / I/ H)mm890/135/5941090/135/5941290/135/594

* Capacitate de răcire la apă 7 ° C / 12 ° C și temperatura camerei DB 27 ° C și 19 ° C WB (conform EN 1397)

** Capacitate de încălzire a apei 70 ° C și temperatura camerei 20 ° C (conform EN 16430-2)

*** Capacitate de încălzire la apă 50 ° C și temperatura camerei 20 ° C (conform EN 16430-2)

 

 

 

 

Ventiloconvectoarele sunt obligatorii pentru cei care au incalzire prin calorifere si vor sa monteze o pompa de caldura pentru un COP si consum cat mai bun!

Ventiloconvector rubynoR color

Pentru mai multe informatii si comenzi click aici: Ventiloconvector de pardoseala, Mareli- RubynoR AMG 1090- 6 kW- include termostat cu WiFi

Videoclipuri de prezentare a produselor Homefort

 

Cât de utilă a fost această pagină ?

Faceți click pe stele pentru evaluare!

Rata medie 0 / 5. Voturi: 0

Niciun vot până acum, evaluează pagina !